Про нас

ГоловнаПро нас

ПРО КОМПАНІЮ

Спроектувавши понад 2 000 об’єктів за останні 5 років, ТОВ «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ «ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ» стало одною з найбільших інжинірингових компаній України, та спеціалізується на інженерно-геологічних, інженерно-геодезичних вишукуваннях і надає повний комплекс проектних рішень в агропромисловому, комерційному та муніципальному секторі.

Понад 20 років ми розробляємо проектно-кошторисну документацію для нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та забезпечуємо авторський нагляд за будівництвом з використанням сучасних технологічних рішень та чітким дотриманням нормативних стандартів.
Компанія надає професійну консультацію в проектуванні об’єктів сільськогосподарського призначення: зерносховищ, елеваторів, пташників, молочно-товарних комплексів, свинарських підприємств, ферм різного призначення, переробних підприємств, складів та овочесховищ, комбікормових заводів та багатьох інших об’єктів.

Супровід замовника відбувається впродовж всього етапу проектування починаючи від створювання концепції майбутнього об’єкту та до його реалізації на майданчику, завдяки чому вдається досягти поставлених цілей!
Індивідуальний підхід, раціональні рішення, комплексні дії та широка географія надання послуг на всій території України дозволяє досягти максимально високих результатів в стислі терміни.

МІСІЯ

Ми проектуємо сучасні та унікальні об’єкти, які відповідають принципам індивідуальності, технологічності, надійності, ефективності та раціональності проектних рішень, дотримуючись інтересів замовника – задовольняємо потреби бізнеса.

СТРАТЕГІЯ

Зараз ми продовжуємо розвиватись і вдосконалюватись та здатні виконати розробку проектної і робочої документації будь-якої складності у визначені терміни.

Підтверджена ділова репутація, новітні технології, професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта, дозволяє отримати прогнозований результат.

Досягнутим успіхам ми завдячуємо злагодженій роботі всього високопрофесійного колективу та здатності вчасно адаптуватися до нових потреб ринку. Кожен етап розробки проекту піддається ретельному аналізу і опрацюванню прийнятих проектних рішень, що забезпечує високу якість розробки проектної документації та дає можливість створити дійсно досконалий проект по якому будувати просто, швидко та ефективно.

Такий підхід в значній мірі суттєво заощаджує час та кошти клієнта, та дає можливість виконувати роботу в контексті виключно міцних та корисних між особистих відносин з клієнтами.

Можливості

Індивідуальний підхід

Ми цінуємо кожного клієнта. Уважне ставлення до побажань замовника, тісна взаємодія на всих етапах проектування та ретельний підхід щодо реалізації проекту, дає змогу оперативно реагувати на всі необхідні зміни під час робочого процесу.

Проекти будь-якої складності

Від реконструкції школи до проектування багатоквартирних житлових будинуів, спортивних комплексів, переробних та промислових підприємств, зерносховищ та навіть портового елеватора..

Реальний багаторічний досвід

Реалізовано понад 2 000 проектів проектів, в тому числі підвищеної складності, які успішно пройшли узгодження і експертизу за результатами робіт, проведених досвідченими фахівцями компанії.

Стислі терміни

Ми цінуємо Ваш час і здійснюємо розробку проектної документації у встановлені терміни, відповідно до планів-графіків. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені у забезпеченні своєчасної реалізації  проекту.

Постійні клієнти

Від муніципальних та будівельних компаній до великих холдингів. Серед наших постійних клієнтів KERNEL, ASTARTA, NIBULON, Vitagro та багато інших агрохолдингів та трейдингових компаній.

Проектування під ключ

Виконуємо повний комплекс проектно-вишукувальних робіт. Як результат, ви отримуєте від нас якісний, узгоджений проект який відповідає всім нормам і вимогам.

Конкурентні ціни

Гарантуємо найвищу якість проектної документації при мінімальних витратах на проектування.

Команда

Наша команда – це не просто група активних і досвідчених фахівців, а колектив однодумців, які люблять і цінують свою роботу. Ми професіонали в галузі інженерії, які займаються проектуванням і створенням найбільш інноваційних та технологічних рішень для наших клієнтів. Наша команда спеціалістів добре обізнані і володіють новітніми технологіями, що дозволяє нам підвищувати рівень нашої роботи. У кожному проекті ми спираємося на наш досвід і знання, щоб створювати і пропонувати найбільш еффективні рішення.

Гаврилов Руслан Васильович

Директор

Бромот Олександр Володимирович

Заступник директора з комерційної діяльності

Черняк Алла Павлівна

Головний бухгалтер

Супрун Леся Анатальевна

Начальник відділу кадрів

Гудзь Артем Анатолійович

Головний інженер проекту

Апухтіна Тетяна Миколаївна

Маркетолог

Дудник Роман Павлович

Головний архітектор проекту

Іванов Валерій Іванович

Головний інженер проекту

Федірець Юрій Володимирович

Головний спеціаліст технологічного сектору

Грінченко Тетяна Сергіївна

Провідний інженер-еколог

Мінін Андрій Миколайович

Заступник директора з економічних питань

Підтверджуючі документи

Ліцензії та сертифікати для проведення робіт

Компанія ТОВ «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ «ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ» має всі необхідні ліцензії та сертифікати для проведення проектно-вишукувальних робіт на території України.

Детальніше

Наші клієнти

Є ідея або проект, які необхідно втілити в життя?
Ми здатні перетворити їх на бізнес!
Обговоримо це?

Звертайтеся за телефоном:

+38 (067) 401-35-77 +38 (0532) 61-32-70

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом