Компанія «ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ» має багаторічний досвід проектування об’єктів в різних сферах та виконує всі види послуг в цій галузі. Наші спеціалісти готові розробити повністю оригінальний проект, який буде враховувати всі запити клієнта враховуючи всі деталі, що дозволить з максимальним ступенем ефективності реалізувати проект.

Маючи лише ідею, ви з впевненістю можете звернутися до нас. На підставі ваших вимог до проекту, наші спеціалісти легко визначать перелік необхідних робіт, озвучать попередні терміни та нададуть комерційну пропозицію.

Наш досвід, вміння і інтелектуальне надбання – допоможуть вам з вибором вірного напряму розвитку проекту. Ми можемо надати кваліфіковану підтримку при визначенні ефективного функціонального призначення, зонування, планування земельної ділянки. Комплексний підхід до виконання завдань, дозволяє нам, при необхідності, залучати кваліфікованих підрядників, щоб ви мали змогу отримати повний комплекс послуг, істотно заощаджуючи свої фінансові та часові ресурси.

Нам довіряють

Є ідея або проект, які необхідно втілити в життя?
Ми здатні перетворити їх на бізнес!
Обговоримо це?

Звертайтеся за телефоном:

+38 (067) 401-35-77 +38 (0532) 61-32-70

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом