Технічне переоснащення ТОВ “Кононівський елеватор” для забезпечення підготовки та зберігання посівного матеріалу в с. Лазірки, Оржицького району, Полтавської області
с. Лазірки, Оржицького району, Полтавської області

Замовник

KERNEL
88
Види робіт:
  • інженерно-геологічні вишукування
  • інженерно-геодезичні вишукування
  • проектна документація стадії “РП”
  • авторський нагляд
Готовність проекту:
100%
Рік проектування:
2014
Направлення
Технічно-економічні показники
Вид будівництва нове будівництво
Площа ділянки 7257,25 м²
Площа забудови 2676,2 м²
Опис проекту

Робочий проект виконаний на підставі: рішення про надання дозволу на технічне переоснащення, містобудівні умови  та обмеження забудови земельної ділянки та завдання на проектування. Проект технічного переоснащення ТОВ «Кононівський елеватор» виконаний для забезпечення підготовки та зберігання посівного матеріалу. Будівля посівного матеріалу запроектована   на  території  існуючого  підприємства в  с.Лазірки,  Оржицького району Полтавської області.

Проектні рішення

В проекті розроблені такі розділи: пояснювальна записка, генеральний план, технологічні рішення, архітектурно-будівельні рішення, санітарно-технічні рішення,  блискавкозахист, заходи з електробезпеки, охорона праці, розділ із забезпечення надійності та безпеки, ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки, розділ інженерно-технічних заходів цивільного-захисту, розрахунок класу наслідків, оцінка впливу на навколишнє середовище, проект організації будівництва та кошторисна документація.

Технологічне обладнання лінії обробки насіння розміщено в проектуємій будівлі цеху підготовки посівного матеріалу розміром 18х32 м, до якого при блокована складська будівля розміром 32х60 м.