11.05.2021

«Краще гір можуть бути тільки гори, на яких я поки не бував…»

Цими днями ми з невеликою, але дуже активною частиною ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ вирушили в Карпати. Для більшої частини Команди це було перше знайомство з горами. Тому в цій мандрівці кожен здолав «свою важливу вершину». Це суттєво для колективу, коли кожен бере на себе роль і частину відповідальності в досягненні поставленої мети! І Нам це вдалося! «Проектанти» розкрили свої організаторські, управлінські та інші суттєві якості!

 

Було подолано біля десятка різних вершин і однією з них була «витривалість»! Велика вдячність нашому гіду Ростиславу Мартинюку за гостинність, цікаву подорож та набутий новий досвід! Ваші жарти про «лопату», «блохи» та урок лавинного тесту залишаються з Нашим колективом!Світлини не повністю здатні передати ту чудову атмосферу, в яку хлопцям та дівчатам вдалося зануритись, але показують настрій нашої мандрівки. Впевненно можу сказати, що «гори нам зайшли»! І ми готові, вже більш широкою командою, до здолання нових «Вершин»!

 

Вам також буде цікаво

08.04.2021

Моменти, що надихають

Проектна діяльність завжди потребує специфічних здібностей та відмінних інтелектуальних знань спеціалістів, які постійно необхідно вдосконалювати. Тому час від часу, ми знаходимо місця які мотивують, надихають та дають свободу думкам для перезавантаження від робочого процесу.
14.04.2021

Завершили розробку проектної документації по об’єкту «Нове будівництво комплексу приймання, зберігання, сушіння очистки та відвантаження зерна в м. Волочиськ, Хмельницької області »

Маємо гарну новину! У 2020 році компанія ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ завершила розробку проектної документації по об’єкту: «Нове будівництво комплексу приймання, зберігання, сушіння очистки та відвантаження зерна по вул. Котляревського, 7д в м. Волочиськ, Хмельницької області »
08.04.2021

«Лідер галузі 2020» – підтверджує професійність «ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ»

Щороку Національний бізнес-рейтинг проводить загальнодержавний аналіз успішності підприємств у своїй сфері діяльності. У 2020 році дослідження проводилося серед 1 206 902 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності в різних галузях.