08.04.2021

«Моменти, що надихають»

Проектна діяльність завжди потребує специфічних здібностей та відмінних інтелектуальних знань спеціалістів, які постійно необхідно вдосконалювати. Тому час від часу, ми знаходимо місця які мотивують, надихають та дають свободу думкам для перезавантаження від робочого процесу.

Моменти, що надихають

«Моменти, що надихають»

 

Цього року, ми мали змогу опинитись одразу у декількох місцях: побачити Білгород -Дністровську фортецю та відвідати місто Вилково та село Шабо.  Це кардинально різні місця за сприйняттям та виміром. Наш шлях почався з біосферного заповідника в Одеській області, де ми потрапили на “Нульовий кілометр”, на якому розташований однойменний пам’ятник на невеликому острові Анкудінов і є унікальним місце, де річка Дунай зливається з Чорним морем.

2granarygranary2

 

Після тривалої подорожі гирлом  ріки, мали змогу поласувати легендарною юшкою, що готується на воді набраної з Дуная,  місцевим вином та трав’яним чаєм. Загалом у дельті Дунаю – кілька сотень островів, та розташовані найбільші зарослі очерету в світі та всюди неповторна природа та унікальний тваринний світ. Наступний день, був не менш насичений та включав в себе подорож на виноробню в Одеську область, а саме  у “Центр культури вина ШАБО” та європейську сироварню. Тут побачили середньовічний замок, скандинавський мінімалізм та надпотужне сучасне виробництво та мали дигустацію найсмачніших сирів  в Європейській сироварні, і все в одному місці.  Загалом, це була незабутня подорож, в компанії дружнього колективу та незабутніх вражень.  А попереду,  нас очікував довготривалий переїзд та повернення додому, але воно того варте. Такі моменти формують мотивацію для самовдосконалення та спонукають на нові ідеї і рішення, що дуже важливо в діяльності проектувальника.

Вам також буде цікаво

11.05.2021

«Краще гір можуть бути тільки гори, на яких я поки не бував…»

Цими днями ми з невеликою, але дуже активною частиною ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ вирушили в Карпати. Для більшої частини Команди це було перше знайомство з горами. Тому в цій мандрівці кожен здолав «свою важливу вершину».
14.04.2021

Завершили розробку проектної документації по об’єкту «Нове будівництво комплексу приймання, зберігання, сушіння очистки та відвантаження зерна в м. Волочиськ, Хмельницької області »

Маємо гарну новину! У 2020 році компанія ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ завершила розробку проектної документації по об’єкту: «Нове будівництво комплексу приймання, зберігання, сушіння очистки та відвантаження зерна по вул. Котляревського, 7д в м. Волочиськ, Хмельницької області »
08.04.2021

«Лідер галузі 2020» – підтверджує професійність «ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ»

Щороку Національний бізнес-рейтинг проводить загальнодержавний аналіз успішності підприємств у своїй сфері діяльності. У 2020 році дослідження проводилося серед 1 206 902 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності в різних галузях.