08.04.2021

«Лідер галузі 2020» – підтверджує професійність «ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ»

Щороку Національний бізнес-рейтинг проводить загальнодержавний аналіз успішності підприємств у своїй сфері діяльності. У 2020 році дослідження проводилося серед 1 206 902 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності в різних галузях.

lider_galuzi

Наше пiдприемство- « Лiдер у галузi 2020»

 

Відтак і цього року, компанія «ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ» підтвердила свій професіоналізм  та увійшла в сотню найкращих в сфері надання послуг з виконання інженерних вишукувань та розробки проектно-кошторисної документації.  Про що свідчить отримання відзнаки  від Національного бізнес-рейтингу в Україні.

lider_galuzi

 

Підґрунтям для нагородження стали результати рейтингу суб’єктів господарювання України. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства та надійность компанії. Ми відкриті до  результативної співпраці  з клієнтами задля сумісного вагомого внеску у розвиток підприємництва країни.

Вам також буде цікаво

11.05.2021

«Краще гір можуть бути тільки гори, на яких я поки не бував…»

Цими днями ми з невеликою, але дуже активною частиною ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ вирушили в Карпати. Для більшої частини Команди це було перше знайомство з горами. Тому в цій мандрівці кожен здолав «свою важливу вершину».
08.04.2021

Моменти, що надихають

Проектна діяльність завжди потребує специфічних здібностей та відмінних інтелектуальних знань спеціалістів, які постійно необхідно вдосконалювати. Тому час від часу, ми знаходимо місця які мотивують, надихають та дають свободу думкам для перезавантаження від робочого процесу.
14.04.2021

Завершили розробку проектної документації по об’єкту «Нове будівництво комплексу приймання, зберігання, сушіння очистки та відвантаження зерна в м. Волочиськ, Хмельницької області »

Маємо гарну новину! У 2020 році компанія ПОЛТАВАГРОПРОЕКТ завершила розробку проектної документації по об’єкту: «Нове будівництво комплексу приймання, зберігання, сушіння очистки та відвантаження зерна по вул. Котляревського, 7д в м. Волочиськ, Хмельницької області »